top of page

O mnie

Pierwsze doświadczenia z UX oraz UI designem miałam 7 lat temu w roli project managera od strony zleceniodawcy projektu. W trakcie projektu zajmowałam się etapem discovery (badania, insighty, value proposition) oraz wspierałam etap develop (user flow, makiety, testowanie).

Projekt tak mnie zafascynował, że postanowiłam poszerzać swoją wiedzę i doświadczenie w tym kierunku. Najpierw zdecydowałam się na studia podyplomowe Product and brand management i równolegle zaangażowałam się w kolejny projekt wdrożenia aplikacji mobilnej do wspierania procesu szkoleniowego, którego byłam pomysłodawcą i współrealizatorem. Zaprojektowałam też i wdrożyłam strony internetowe dla webinarów i wydarzeń szkoleniowych. Swoją przyszłość zawodową postanowiłam związać z UX/UI designem, dlatego w 2020 zdecydowałam się na kolejne studia podyplomowe na kierunku UX design na SWPS w Poznaniu. Wraz z grupą projektową stworzyliśmy aplikację mobilną wpierającą osoby pracujące zdalnie. Projekt obejmował cały proces UX. Pracę dyplomową obroniliśmy na ocenę bardzo dobry.

W projektowaniu kieruję się użytecznością i prostotą rozwiązań. Sprawia mi satysfakcję tworzenie rozwiązań zorientowanych na użytkownika i jednocześnie efektywnych biznesowo.  Jestem proaktywna i pracowita, myślę analitycznie i szybko uczę się nowych rzeczy. Potrafię odnaleźć się w wymagających zadaniach i działać pod presją czasu.

Doświadczenie zawodowe

Manager Działu Wsparcia Realizacji Projektów

Integra Consulting Poland

Wrzesień 2008                Obecnie

Project Manager | Graphic designer

Vangart | studio kreatywne

Kwiecień 2016                Obecnie

Umiejętności

Wykształcenie

User Experience Design

Uniwersytet SWPS - studia podyplomowe

2020 - 2021

Product & Brand Management

Collegium Da Vinci - studia podyplomowe

2016 - 2017

Grafika projektowa

WSNHiD - studia podyplomowe

2011 - 2012

Kulturoznawstwo

UAM - studia magisterskie uzupełniające

2008 - 2010

Prywatnie - uwielbiam podróżować, poznawać inne kultury i smaki świata. Jestem miłośniczką mocnych wrażeń za kierownicą, ale uwielbiam też zwiedzać leśne zakamarki na końskim grzbiecie. Lubię eksperymentować we własnej kuchni, a także szukać ciekawych doświadczeń kulinarnych poza domem.

bottom of page